Twójbrzeg.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony TwojBrzeg.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


Dzisiaj jest wtorek 1 Grudnia 2015- imprezę organizują: Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka   
Strona główna » Aktualności, Wydarzenia

Koncert młodych pianistów w Brzegu

[Autor: Przemysław Załugowicz 2 lipca 2011]
Koncert młodych pianistów w Brzegu

Zamknąć oczy i wsłuchać się w dźwięki otoczenia – to najlepszy sposób, by przeżywać emocje związane z pięknem płynącym z gry na pianinie.

Aby doświadczyć tej muzyki na własnej skórze wystarczyło dnia 1 lipca przyjść do Muzeum Piastów Śląskich w Brzegu, gdzie odbył się koncert muzyki Franciszka Liszta i Fryderyka Chopina z okazji przejęcia przez Polskę prezydencji unijnej.

Młodzi wykonawcy zaprezentowali publiczności zaledwie część geniuszu dwójki sławnych kompozytorów. Wydarzenie to składa się z dwóch części – kolejna i ostatnia zarazem odsłona koncertu odbędzie się 2 lipca w Państwowej Szkole Muzycznej I i II st. W Opolu.

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading ... Loading ...

Zostaw komentarz

Tu możesz zostawić swój komentarz, zanim jednak to zrobisz prosimy abyś zapoznał/a się z regulaminem. Możesz przeglądać nowe komentarze przez kanał RSS

Pamiętaj że nie jesteś anonimowy/a:
Twoje ip to: 184.72.173.206
Używasz przeglądarki: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)

Jeśli jesteś stałym czytelnikiem/czytelniczką możesz zalogować się na portal za pomocą konta na facebooku Zaloguj

Możesz używać następujących tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>