Twójbrzeg.pl

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystając ze strony TwojBrzeg.pl wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.


Dzisiaj jest wtorek 1 Grudnia 2015- imprezę organizują: Natalia, Edmund, Eligiusz, Blanka   
Strona główna » Aktualności, Bezpieczeństwo w mieście, Powiat

Dzielnicowi z wizytą w przedszkolu

[Autor: Martyna Naróg 23 maja 2012]
Dzielnicowi z wizytą w przedszkolu

Dzielnicowi z powiatu brzeskiego przeprowadzili w przedszkolach na terenie swoich miast spotkania z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego. Dzieci bardzo chętnie uczestniczyły w spotkaniach. Z zainteresowaniem słuchały policjantów i odpowiadały na zadawane im pytania.

Policjanci z Brzegu, Grodkowa i Lewina Brzeskiego przeprowadzili kolejne spotkania z najmłodszymi uczestnikami ruchu drogowego. Dzieci dowiedziały się w których miejscach można bezpiecznie przejść przez jezdnie i na jakim świetle można przechodzić przez pasy. Podczas spotkania funkcjonariusze rozmawiali z dziećmi o rozważnym zachowaniu się w stosunku do obcych. Dzieci opowiadały jak bawią się na podwórku, a policjanci przestrzegali również przed samodzielnym oddalaniem się bez opieki od domu.

Dużym zainteresowaniem cieszył się radiowóz. Maluchy miały możliwość zobaczenia jak w środku wygląda policyjny samochód i jakich dźwięków używają policjanci przy zatrzymywaniu pojazdów.

Źródło: KPP Brzeg

1 Gwiazdka2 Gwiazdki3 Gwiazdki4 Gwiazdki5 Gwiazdek (Brak ocen)
Loading ... Loading ...

Zostaw komentarz

Tu możesz zostawić swój komentarz, zanim jednak to zrobisz prosimy abyś zapoznał/a się z regulaminem. Możesz przeglądać nowe komentarze przez kanał RSS

Pamiętaj że nie jesteś anonimowy/a:
Twoje ip to: 107.21.132.195
Używasz przeglądarki: CCBot/2.0 (http://commoncrawl.org/faq/)

Jeśli jesteś stałym czytelnikiem/czytelniczką możesz zalogować się na portal za pomocą konta na facebooku Zaloguj

Możesz używać następujących tagów:
<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>