Niezapomniane dziecięce urodziny w sali zabaw

Dodano: 2016-06-13 Przez: admin


Urządzenie dziecięcych urodzin w domu nie zawsze wchodzi w grę. Na szczęście jest wiele innych miejsc, gdzie można wyprawić niesamowitą imprezę dla małego solenizanta. Jednym z nich są sale zabaw, które gwarantują niezapomniane wrażenia!
Nierzadko rodzice nie dysponują odpowiednią przestrzenią do tego, aby urządzić urodziny dla dziecka w domu. Czasami też kwestią jest brak czasu na przygotowanie całej imprezy, a także posprzątanie po niej. Dlatego też najwygodniejszym rozwiązaniem jest urządzenie jej poza domem, a sala zabaw – bawialnia w tym przypadku będzie strzałem w dziesiątkę.
Dobra zabawa od początku do końca
Bawialnie są przygotowane na to, aby urządzać urodzinki dla dzieci. Na miejscu dostępne są specjalne sale, często tematyczne i zdobione różnego rodzaju dekoracjami, na przykład przypominające basen, łąkę czy też zamek. Można również zamówić catering, dlatego nie trzeba zajmować się już gotowaniem.
Do dyspozycji jest też szereg dodatkowych propozycji – szampan bezalkoholowy, torty, opiekunki, animacje, usługi fotograficzne, warsztaty biżuteryjne lub rysunkowe, czekoladowa fontanna, a to tylko kilka z nich. Oczywiście, maluch mają również wstęp na salę bawialni, gdzie mogą bawić się jeszcze lepiej.
Ile kosztują urodziny w bawialni?
Cena zależna jest w szczególności od wybranego pakietu obsługi. Najtańsze pakiety to cena już od około 50 złotych za osobę, najdroższe z kolei wynoszą około 85 złotych.
W najskromniejszym pakiecie otrzymuje się do dyspozycji salkę, wejście na plac zabaw, także przekąski takie jak chrupki, popcorn, ciasteczka, a także napoje. Droższe pakiety to przede wszystkim bardziej rozbudowany catering, który może obejmować takie potrawy jak: naleśniki, gofry, nuggetsy i frytki, pizzę. Tort zazwyczaj zamawia się osobno lub też jest on dodawany gratis do najdroższych pakietów.
Dodatkowe usługi, na przykład animacje, zdjęcia, opiekunkę zamawia się dodatkowo – dokładne cenniki bawialni można sprawdzić na ich stronach internetowych. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce „bawialnia warszawa”, żeby móc sprawdzić adresy oraz ceny organizacji dziecięcych urodzin.


Dodaj komentarz

Komentarze

Brak komentarzy